Marihuana jako środek odchudzający

Marihuana może działać na zwiększanie apetytu, który objawia się jako nieznośne uczucie głodu, który wymaga jak najszybszego zaspokojenia. Zatem czy marihuana może być wykorzystywana jako środek odchudzający?

Marihuana a odchudzanie

Jednym z bardziej skutecznych sposobów na zrzucenie nadmiaru kilogramów jest stosowanie zdrowej i zbilansowanej diety, ale także uprawianie sportu. Niemniej jednak przejście na jakąkolwiek dietę wymaga od nas wielu wyrzeczeń, czyli na przykład odstawienia słodyczy, czy ulubionych, bardzo kalorycznych dań. Niejaki Art Glass zaproponował kilka autorskich diet przy wykorzystaniu marihuany.

nasiona marihuany

 

Jak to wygląda w praktyce ?

Zdaniem autora dieta z wykorzystaniem marihuany pomaga zrzucić zbędne kilogramy bez często pojawiającego się efektu jojo. Dieta ta oparta jest na świeżych warzywach i owocach, jak również na unikaniu białego cukru, czy bardzo przetworzonej żywności. W pierwszym skojarzeniu dieta ta niczym nie różni się od już istniejących na rynku. Jednakże dużą w niej rolę odgrywa właśnie marihuana. Bowiem Art Glass twierdzi, że nadmierne kilogramy i topienie smutków w pochłanianych niezdrowych rzeczach to wynik niepowodzeń, stresów, czy problemów rodzinnych. Marihuana potrafi pozytywnie wpłynąć na wahania nastrojów, które byłyby normalnie pretekstem do sięgnięcia po kolejne ciastko. Dzięki czemu pacjenci, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy osiągają bardzo zadowalające i szybkie efekty.

 

 

Zobacz sklep internetowy z nasionami marihuany https://www.taniesianie.pl/