Jak należy dawkować Kamagra?

Lek o nazwie handlowej Kamagra to bardzo skuteczny preparat, który pomógł już wielu ludziom. Jasne staje się, że kiedy mamy widoczne problemy z potencją, to konieczne jest zastosowanie czegoś, co będzie działało nie tylko skutecznie, ale też szybko.

Dawkowanie Kamagry

Kamagra 100 mg cena to ok. 44 zł za 4 tabletki, czyli ogólnie rzecz biorąc standardowo 11 zł za tabletkę, czyli dwa razy mniej niż za Viagrę. Taka niska cena sprawia, że wiele osób rezygnuje z zażywania Viagry na rzecz Kamagry. Nie wolno jednak przekraczać dawki tego specyfiku, dlatego że jedyna dopuszczalna dawka dobowa to właśnie 100 mg.

Warianty Kamagry

Kamagra cena występuje w różnych zawartościach składnika czynnego, czyli sildenafilu. Możemy spotkać 25 mg, 50 mg oraz 100 mg. Jeżeli mężczyzna chce odbyć dwa stosunki dziennie, to powinien stosować 50 mg x 2 tabletki. Z kolei, jeżeli jego problemy z erekcją są bardzo duże, to musi stosować 100 mg, ale wtedy wolno mu wziąć tylko jedną taką tabletkę na dobę.

Trzeba pamiętać, że najlepiej jest wyjść od niższych stężeń sildenafilu, tak więc na początku kupić sobie tabletki 25 mg, a kiedy nie pomogą, to 50 mg, a dopiero na końcu Kamagra 100 mg cena, które są ze wszystkich najdroższe.

Dodaj komentarz